Každý nadšenec kultovej pretekárskej série Gran Turismo, ktorému v jej  novom pokračovaní chýba mód klasickej kariéry sa onedlho dočká. V chystanej decembrovej aktualizácií totiž do hry pribudne nový herný režim pod názvom GT League, ktorý dá hráčom možnosť vžiť sa do kariéry automobilového jazdca. Ďalej sa môžeme tešiť na nadupané stroje ako Ferrari Enzo, Lamborghini Countach LP400 či Nissan Skyline GT-R (R34) a iné.

Mód kariéry bude rozdelený na štyri ligy. Zahriať pneumatiky môžete v lige pre začiatočníkov a postupne sa budete prepracovávať štartovým poľom až do ligy profesionálov, ktorá preverí vaše vodičské schopnosti na maximum. Pretekať sa bude v rôznych súťažiach pre špecifické triedy automobilov ako to poznáme z predošlých dielov série. Samozrejme nebudú chýbať pohárové či vytrvalostné preteky.

Vďaka nedávno vydanej aktualizácií 1.06 sa rozrastie vozový park hry o tri nové autá a hra už nebude vyžadovať stále pripojenie k internetu. Istých úprav sa dočkali aj fyzikálne vlastnosti áut.