V roku 2018 sa môžeme tešiť na veľké herné pecky. Z obrovského množstva titulov zopár vyberáme. V januári na obrazovky našich televízorov dorazí PS VR hra pod názvom The Inpatient. Nasledovať bude akčné RPG Monster Hunter World od spoločnosti Capcom. Hra vyjde na PS4 a XBOX ONE. Nový God Of War na PS4 dorazí tiež začiatkom tohoto roka. Február prinesie bojovku od EA UFC 3 na PS4 a XBOX ONE. Dočkáme sa aj rozšírenia pre stratégiu Civilization VI, ktoré vyjde na PC. Tešiť sa môžete aj na dlho očakávané RPG Kingdom Come: Deliverence, uvidíme ho na PS4, XBOX ONE a PC. Za zmienku stojí aj Shadow of the Colosus, hru si budeme môcť zahrať na PS4.

Marec sa ponesie v znamení akcie. Bravo Team bude strieľačka určená pre PS VR. V tesnom závese vyjde Devil May Cry HD Collection na XBOX ONE a PC. Séria Far Cry sa dočká už svojho piateho pokračovania. Hra dorazí na PS4, XBOX ONE a PC.

Pokračujeme asi najočakávanejšou hrou tohoto roka a tou je Red Dead Redemption 2. Podľa najnovších informácií by sme si hru mohli zahrať na jar na PS4 a XBOX ONE. Leto býva tradične chudobnejšie na veľké herné tituly, ale predsa len spomenieme adventúru The Wolf Among Us 2. Hra vyjde na PS4, XBOX ONE a PC. Pravdepodobne sa však dočká odkladu. Na jeseň by mala vyjsť strieľačka Metro: Exodus. Tá sa, ale tiež zrejme dočká odkladu. Vyjsť má na PS4, XBOX ONE a PC. Z ďalších titulov uvádzame napríklad hru Ace Combat 7: Skies Unknown, tá vyjde na PS4, PS VR, XBOX ONE a PC. Tento rok teda nebude núdza o zaujímavé hry, ktoré nám opäť ponúknu dlhé hodiny zábavy.